Kreatif Reklam, Kaliteli Prodüksiyon

Profesyonel Video Reklamlar

Girişimler, Kobi ve Şirketler için " Video Prodüksiyon Reklamları" ile markanızın dijital mecradaki profesyonel video çekim ve prodüksiyon hizmetini üstlenerek marka reklam yönetiminizi Sosyal Medya, Influencer Marketing, Strateji Planlamalar ile tüm süreçlerde anahtar teslim yönetiyoruz.

İşini tutkuyla yapan harikalar ekibimiz ile ihtiyacınıza uygun uçtan uca deneyimli, profesyonel alanında uzman ekibimiz ile Video Prodüksiyon hizmetini reklam, ürün tanıtımı, marka tanıtımı, etkinlik videosu, sosual medya videoları, animasyolar ile markanıza uygun brief doğrultusunda fikir aşamasından ve senaryodan video çekimine, montajdan diğer dijital platformlar için teslimine kadar tüm süreci anahtar teslim yönetiyoruz.

OVİDAX YAZILIM
Ovidax Bursa Antalya Video Produksiyon Sosyal Medya Youtube Video Çekim Hizmetleri
Video Prodüksiyon İkon Svg

Video Prodüksiyon

Projenizin yada markanızın doğru hedef kitlelere ulaşması için yeni nesil hikayeleştirme teknikleri ile dijital pazarlama dünyasındaki reklam, tanıtım, etkinlik, ürün çekimlerinden kurgu montajından color grandingine kadar tam teslim işler üretiyoruz.

*Ücretsiz Bilgi ve Teklif almak için bize ulaşın..

Firma Tanıtım Filmi İkon Svg

Firma Tanıtım Filmi

İşletmenizin hedef kitlenize duyurmak için en çok tercih edilen tanıtım filminizi kreatif bir şekilde çekerek, doğru kitleye, stratejik pazarlamak tekniklerine ulaştırılmasına kadar hikayenizi en iyi şekilde anlatıyoruz.

*Ücretsiz Bilgi ve Teklif almak için bize ulaşın..

Youtube Video Çekimleri İkon Svg

Youtube Video Çekimleri

Markanızın Dijital Mecra'daki hedeflerini genişletmek için Youtube için Ar-ge ve Pazarlama, Hikaye anlatıcılığı teknikleri ile ürün ve tanıtım filminizden markanızın tanıtılmasına kadar tüm süreci üstleniyoruz..

*Ücretsiz Bilgi ve Teklif almak için bize ulaşın..

Anismasyon Videoları İkon Svg

Anismasyon Videoları

Bazen hikayenizi anlatmanın başka bir yolu vardır, marka ve ürün hedefleriniz ve projeleriniz için 2D ve 3D animasyonları kreatif ekibimiz ile senaryosundan, renk kullanımı, tipografisinden pazarlamasına kadar tüm süreci hazırlıyoruz.

*Ücretsiz Bilgi ve Teklif almak için bize ulaşın..

Marka Danışmanlığı İkon Svg

Marka Danışmanlığı

Şirketinizin Değerlerini,Üretim,Pazarlama,İletişim faaliyetlerinizi Stratejik olarak "Dijital ve Fiziksel Mecra" da Kurumsal Kimliğinizi Uzun ve Kısa vade hedeflerinizi gerçekleştirmek ve projeleriniz için sizin adınıza tüm sürecin yönetimini harikalar ekibi olarak biz devralıyoruz.

*Ücretsiz Bilgi ve Teklif almak için bize ulaşın..

Sosyal Medya Danışmanlığı İkon Svg

Sosyal Medya Danışmanlığı

Şirketinizin marka itibar süreci için Dijital Kimliğinizi İçerik Yönetimi, Moderasyon, Sosyal Medya Takibi, Online İtibar ve Kriz Yönetimi, Dijital PR ve Halkla İlişkiler yönetiminizi en iyi şekilde raporlayarak sizlere çözüm üretiyoruz.

*Ücretsiz Bilgi ve Teklif almak için bize ulaşın..

Dijital PR & İnfluencer Marketing İkon Svg

Dijital PR & İnfluencer Marketing

Dijital mecradaki tüm platformlarda Influencerlar, Fenomenler, Bloggerlar, Youtuberlar ile ilgili özel stratejik reklam projeleri hazırlayarak markanızın Dijital PR değerini yüksek heflere ulaştırılması için gerekli PR çalışmalarını yürütüyoruz..

*Ücretsiz Bilgi ve Teklif almak için bize ulaşın..

Ovidax Yazılım Ofis

BİR PROJEN Mİ VAR?

Gelin Birlikte İnşaa Edelim

İyi bir fikriniz olduğunu mu düşünüyorsunuz? yada Şirketiniz için dijital bir ekip mi arıyorsunuz? Bize ulaşın ve sizin için neler yapabileceğimizi görelim.Yazılım Proje Teklif Süreci
SİZİ ARAYALIM !

Formumuzu doldurarak sizinle en kısa süre içerisinde iletişime geçeceğiz, size özel kampanyalarımızdan haberdar olun...