Mükemmel Süreçler için

Marka Strateji Yönetimi

Girişimler, Kobi ve Şirketler için " Strateji Planlama" hizmeti ile markanızın mükemmel süreç yönetimi için Durum, Misyon, İlke, Vizyon, Stratejik Amaç ve Hedefler, Faaliyetler ve Proje yönetiminizi sağlıyoruz..

Sektörünüzdeki Rakabet ortamında sürdürebilir ve karlı büyümeyi sağlayacak Stratejik değişimlere hızlı uyum sağlamak ve iş süreç verimliliğiniz için sizlere Danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

OVİDAX YAZILIM
Ovidax Bursa Antalya Strateji Planlama hizmeti
Strateji Planlama İkon Svg

Strateji Planlama

Markanızın dinamik organizasyon yapısı Vizyon ve Hedefleriniz için yaratıcı, yenilikçi ve sürdürebilir doğru stratejiler ile gelecek beklentilerinizdeki risk oranını minimize ederek, orta ve uzun vadeli projeler ile sürecinizi yönetiyoruz.

*Ücretsiz Bilgi ve Teklif almak için bize ulaşın..

Dijital PR & İnfluencer Marketing İkon Svg

Dijital PR & İnfluencer Marketing

Dijital mecradaki tüm platformlarda Influencerlar, Fenomenler, Bloggerlar, Youtuberlar ile ilgili özel stratejik reklam projeleri hazırlayarak markanızın Dijital PR değerini yüksek heflere ulaştırılması için gerekli PR çalışmalarını yürütüyoruz..

*Ücretsiz Bilgi ve Teklif almak için bize ulaşın..

Sosyal Medya Danışmanlığı İkon Svg

Sosyal Medya Danışmanlığı

Şirketinizin marka itibar süreci için Dijital Kimliğinizi İçerik Yönetimi, Moderasyon, Sosyal Medya Takibi, Online İtibar ve Kriz Yönetimi, Dijital PR ve Halkla İlişkiler yönetiminizi en iyi şekilde raporlayarak sizlere çözüm üretiyoruz.

*Ücretsiz Bilgi ve Teklif almak için bize ulaşın..

Dijital Medya Planlama İkon Svg

Dijital Medya Planlama

Reklamlarınız ve Marka bilinirliğiniz için İnovatif ve Yaratıcı Stratejik Reklam çözümleri ile hedef reklamların planlanması, optimize edilmesi ve hedef kitleye yönlendirilerek doğru zamanlama ve doğru reklam ile marka değerinize değer katıyoruz.

*Ücretsiz Bilgi ve Teklif almak için bize ulaşın..

Reklam Yönetimi Danışmanlığı İkon Svg

Reklam Yönetimi

Markanızın Dijital Medya'daki tüm reklam yönetim, analiz ve raporlama hizmetlerini sizin için hallediyoruz. Doğru Reklam, Doğru Yatırım, Doğru Pazarlama ile hedeflediğiniz Dijital PR değerine ulaşmanız için hizmet veriyoruz.

*Ücretsiz Bilgi ve Teklif almak için bize ulaşın..

Online İtibar Yönetimi İkon Svg

Online İtibar Yönetimi

Markanızın doğru kitleye ulaşmasından çok doğru marka itibar yönetimi ile her türlü Stratejik Pazarlama Otomasyonları ve Gelen marka yorumları göz önünde bulundurularak Analiz ve Raporlamalar ile oluşabilecek kriz yönetimini sağlıyoruz.

*Ücretsiz Bilgi ve Teklif almak için bize ulaşın..

Marka Danışmanlığı İkon Svg

Marka Danışmanlığı

Şirketinizin Değerlerini,Üretim,Pazarlama,İletişim faaliyetlerinizi Stratejik olarak "Dijital ve Fiziksel Mecra" da Kurumsal Kimliğinizi Uzun ve Kısa vade hedefleriniz ve projeleriniz için sizin adınıza tüm sürecin yönetimini devralıyoruz.

*Ücretsiz Bilgi ve Teklif almak için bize ulaşın..

CRM Müşteri İlişki Yönetimi İkon Svg

CRM Müşteri İlişki Yönetimi

CRM alanında bilgi ve uzmanlığımız ile müşterileriniz ile etkileşiminizi yönetecek altyapı sağlamak, gerekli analiz,test,raporlama ve bakım gibi zorlu süreçleri sizin adınıza yönetiyoruz. Danışmanlık için harikalar ekibimize ulaşın.

*Ücretsiz Bilgi ve Teklif almak için bize ulaşın..

Ovidax Yazılım Ofis

BİR PROJEN Mİ VAR?

Gelin Birlikte İnşaa Edelim

İyi bir fikriniz olduğunu mu düşünüyorsunuz? yada Şirketiniz için dijital bir ekip mi arıyorsunuz? Bize ulaşın ve sizin için neler yapabileceğimizi görelim.Yazılım Proje Teklif Süreci
SİZİ ARAYALIM !

Formumuzu doldurarak sizinle en kısa süre içerisinde iletişime geçeceğiz, size özel kampanyalarımızdan haberdar olun...