Özel Yazılım

Geliştirme Hizmeti

Girişimler, Kobi ve Şirketler için "Yazılım Danışmanlığı"çözümleri ile doğru, etkili ve zamanlı Yazılım Projelerinize ve Dijital Mecradaki kimliğinizi yönetmeniz için Ar-ge ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Şirketinize özel olarak Dijital Kimlik Danışmanlığı olarak müşterilerinize özel Ar-ge Proje üretimi, strateji ve ürün geliştirme konusunda gerekli teknojileri sağlamak adına harikalar ekibi yanınızda.

OVİDAX YAZILIM
Bursa Antalya Yazılım Danışmanlık Hizmeti
Marka Danışmanlığı İkon Svg

Marka Danışmanlığı

Şirketinizin Değerlerini,Üretim,Pazarlama,İletişim faaliyetlerinizi Stratejik olarak "Dijital ve Fiziksel Mecra" da Kurumsal Kimliğinizi Uzun ve Kısa vade hedefleriniz ve projeleriniz için sizin adınıza tüm sürecin yönetimini devralıyoruz.

*Ücretsiz Bilgi ve Teklif almak için bize ulaşın..

Sosyal Medya Danışmanlığı İkon Svg

Sosyal Medya Danışmanlığı

Şirketinizin marka itibar süreci için Dijital Kimliğinizi İçerik Yönetimi, Moderasyon, Sosyal Medya Takibi, Online İtibar ve Kriz Yönetimi, Dijital PR ve Halkla İlişkiler yönetiminizi en iyi şekilde raporlayarak sizlere çözüm üretiyoruz.

*Ücretsiz Bilgi ve Teklif almak için bize ulaşın..

 Yazılım Yönetim Danışmanlığı İkon Svg

Proje Yönetimi

Yazılım Projenizdeki tüm gereksinimlerin toplanılmasından, test ve bakım süreçlerine kadar Yazılım geliştirme sürecindeki tüm prosüdürlerin tamamlanması, gerekli doğru zaman ve verimlilik ile Proje yönetiminizi gerçekleştiriyoruz.

*Ücretsiz Bilgi ve Teklif almak için bize ulaşın..

Teknik Danışmanlık İkon Svg

Teknik Danışmanlık

Mevcut Projenizdeki yazılım teknolojisinin , performans ve ölçeklenebilir mimarisinin değerlendirilmesi , sistem bileşenlerinin Analiz,Mimari,Süreç,Altyapılarının geliştirilmesini, daha verimli ve etkili sonuçların üretimini sağlıyoruz.

*Ücretsiz Bilgi ve Teklif almak için bize ulaşın..

Yazılım Entegrasyon İkon Svg

Entegrasyon

Projenizdeki Yazılımın ve diğer sistemlerle haberleşmesini sağlayacak Web Servis, SOA ve diğer entegrasyon araçlarını geniş mimari ve Frameworks'lerini sizlere anahatar teslim olarak, sizlere hizmet veriyoruz.

*Ücretsiz Bilgi ve Teklif almak için bize ulaşın..

CRM Müşteri İlişki Yönetimi İkon Svg

CRM Müşteri İlişki Yönetimi

CRM alanında bilgi ve uzmanlığımız ile müşterileriniz ile etkileşiminizi yönetecek altyapı sağlamak, gerekli analiz,test,raporlama ve bakım gibi zorlu süreçleri sizin adınıza yönetiyoruz. Danışmanlık için harikalar ekibimize ulaşın.

*Ücretsiz Bilgi ve Teklif almak için bize ulaşın..

Ovidax Yazılım Ofis

BİR PROJEN Mİ VAR?

Gelin Birlikte İnşaa Edelim

İyi bir fikriniz olduğunu mu düşünüyorsunuz? yada Şirketiniz için dijital bir ekip mi arıyorsunuz? Bize ulaşın ve sizin için neler yapabileceğimizi görelim.Yazılım Proje Teklif Süreci
SİZİ ARAYALIM !

Formumuzu doldurarak sizinle en kısa süre içerisinde iletişime geçeceğiz, size özel kampanyalarımızdan haberdar olun...