Kurumsal Kimliğinizi

Yeniden Tasarlıyoruz!

Girişimler, Kobi ve Şirketler için "Kurumsal Kimliğinizi" yeniden tasarlıyor, geliştiriyor ve yeni Dijital Dünya'ya en iyi şekilde bu ringe sizi hazırlıyoruz..

İster Startup Projeniz için sıfırdan Marka Kurumsal Kimliği yada varolan işletmenizin kimliğini yeniden revize etmek isteyin harikalar ekibi sizin için en iyisini üretmek için can atıyoruz bile. Hadi harikalar ekibiyle iletişime geç!

OVİDAX YAZILIM
Ovidax Bursa Antalya Kurumsal kimlik Tasarım Hizmeti
Logo Tasarım İkon Svg

Logo Tasarım Hizmeti

Temsil edeceğinz kurum kimliğinize , sektörünüze ve tamamen baştan sona sizi anlatan hari bir "Profesyonel Logo Tasarımı " için harikalar ekibi olarak sabırsızlanıyoruz!

Kurumsal Kimliğinizi en iyi şekilde yansıtacak Kimliğiniz için Logo Tasarımınızı bize bırakın!

*Ücretsiz Bilgi ve Teklif almak için bize ulaşın..

Sosyal Medya Danışmanlığı İkon Svg

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurum Kimliğiniz Logo ve Renkleriniz sizi anlatır. Profesyonel şekilde tasarlanan Kurum Kimliğiniz işletmeniz ile ilgili gücü temsil etmektedir.

Gücünüzü kullanmak için, size uygun konsept,renk, logo seçimi ile dokümantasyon ile birlikte teslim ediyoruz.

*Ücretsiz Bilgi ve Teklif almak için bize ulaşın..

Baskı Matbaa İkon Svg

Baskı & Matbaa Hizmeti

Kurumsal Kimlik öğelerinizi ekonomik fiyat ve kaliteli baskılar için size özel olarak tüm süreci yöneterek baskı ve matbaa süreçlerinizi tüm alanlarda takip ederek size ulaştırılmasını sağlıyoruz. Üretimden teslimata kadar tüm prosüdürleri sizin için yönetiyoruz.

*Ücretsiz Bilgi ve Teklif almak için bize ulaşın..

Marka Danışmanlığı İkon Svg

Marka Danışmanlığı

Şirketinizin Değerlerini,Üretim,Pazarlama,İletişim faaliyetlerinizi Stratejik olarak "Dijital ve Fiziksel Mecra" da Kurumsal Kimliğinizi Uzun ve Kısa vade hedeflerinizi gerçekleştirmek ve projeleriniz için sizin adınıza tüm sürecin yönetimini harikalar ekibi olarak biz devralıyoruz.

*Ücretsiz Bilgi ve Teklif almak için bize ulaşın..

Ovidax Yazılım Ofis

BİR PROJEN Mİ VAR?

Gelin Birlikte İnşaa Edelim

İyi bir fikriniz olduğunu mu düşünüyorsunuz? yada Şirketiniz için dijital bir ekip mi arıyorsunuz? Bize ulaşın ve sizin için neler yapabileceğimizi görelim.Yazılım Proje Teklif Süreci
SİZİ ARAYALIM !

Formumuzu doldurarak sizinle en kısa süre içerisinde iletişime geçeceğiz, size özel kampanyalarımızdan haberdar olun...