Bazıları Ajans

Biz Harikalar Ekibiyiz!

Girişimler, Kobi ve Şirketler için "Dijital Çözümler" üretmekteyiz. Harikalar ekibimiz ile birlikte UI / UX Tasarım, Front-End & Back-End , Özel Yazılım ve Arge hizmetleri ile işinizi büyütmek için tüm çözümleri sunuyoruz...

Her büyük ekipte olduğu gibi sadece profesyonellik ile değil, aynı zamanda konuşan, tartışan ve her zaman, en iyi ürünü oluşturmanın en iyi yolunu arayan harikalar ekibine inanıyoruz. Kendini işine adamış ve kendi kendini yöneten ekibimiz oluşturduğumuz en iyi güçtür.

OVİDAX YAZILIM
Bursa Yazılım,Antalya Yazılım, Hamburg yazılım

16 Tutkulu Harikalar Ekibimiz ile 200'den fazla harika ürün oluşturmak için, Dünya'nın dört bir yanındaki 7 farklı ülkeden 150+'dan fazla harika müşteriyle çalışacak kadar şanslı bir ekibiz.

Bizim Hikayemiz

On yıldan fazla bir sürece önce, Girişimler, Kobi ve Şirketler için harika dijital ürünler oluşturmak amacıyla harika bir ekip olmak için yola çıktık. Bizde her Şirket gibi küçük bir işletme olarak başladık, ancak kendimizi muhteşem ürünler oluşturmak ve harikaları yakalamak adına , işletmelerin dijital kabuğunu yeniden tasarlamak ve büyütmek için Yunanca'da "Ovida" kelimesini alarak "Ovidax" olduk. Bizi Ovidax yapan ekibin kimyasını her zaman canlı tutmaya çalışmamız ve nihayetinde büyümemizdir.

On yılı aşkın süredir 200+'den fazla proje sonrasında, Gelişen Türk ve Dünya pazarında, başlangıç ekosistemindeki şirketlere vermiş olduğumuz katkımızdan dolayı gurur duyuyoruz.

Mutlu ve Güvenilir bireylerden oluşan, harikalar ekibimiz ile sizlere muhteşem ürünler üretmek için çalışıyoruz!

BİR PROJEN Mİ VAR?

Gelin Birlikte İnşaa Edelim

İyi bir fikriniz olduğunu mu düşünüyorsunuz? yada Şirketiniz için dijital bir ekip mi arıyorsunuz? Bize ulaşın ve sizin için neler yapabileceğimizi görelim.Yazılım Proje Teklif Süreci
SİZİ ARAYALIM !

Formumuzu doldurarak sizinle en kısa süre içerisinde iletişime geçeceğiz, size özel kampanyalarımızdan haberdar olun...