Matbaa ve Baskı Süreci

Kaliteli Baskı, Kaliteli Marka

Girişimler, Kobi ve Şirketler için " Matbaa ve Kaliteli Baskı Hizmetleri " ile Logonuzdan, Kurumsal Kimliğinizin oluşturulmasına ve basılı meteryallerin sizlere ulaştırılmasına kadar tüm süreçte yanınızdayız.

Geniş ürün yelpazesi ve yüksek kalite matbaa ve baskı hizmeti için Türkiye'nin En büyük matbaası partner hizmetimizi sizlere sunarak kartvizitten el ilanına, afişten antetli kağıda, amerikan servisten bayrak çeşitlerine kadar ihtiyaç duyduğunuz tüm reklam, kurumsal ve promosyon baskı ürünlerini size ulaştırıyoruz.

OVİDAX YAZILIM
Ovidax Bursa antalya basılı işler kartvizit baskı hizmeti
Baskı Matbaa İkon Svg

Baskı & Matbaa Hizmeti

Kurumsal Kimlik öğelerinizi ekonomik fiyat ve kaliteli baskılar için size özel olarak tüm süreci yöneterek baskı ve matbaa süreçlerinizi tüm alanlarda takip ederek size ulaştırılmasını sağlıyoruz. Üretimden teslimata kadar tüm prosüdürleri sizin için yönetiyoruz.

*Ücretsiz Bilgi ve Teklif almak için bize ulaşın..

Logo Tasarım İkon Svg

Logo Tasarım Hizmeti

Temsil edeceğinz kurum kimliğinize , sektörünüze ve tamamen baştan sona sizi anlatan hari bir "Profesyonel Logo Tasarımı " için harikalar ekibi olarak sabırsızlanıyoruz!

Kurumsal Kimliğinizi en iyi şekilde yansıtacak Kimliğiniz için Logo Tasarımınızı bize bırakın!

*Ücretsiz Bilgi ve Teklif almak için bize ulaşın..

Sosyal Medya Danışmanlığı İkon Svg

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurum Kimliğiniz Logo ve Renkleriniz sizi anlatır. Profesyonel şekilde tasarlanan Kurum Kimliğiniz işletmeniz ile ilgili gücü temsil etmektedir.

Gücünüzü kullanmak için, size uygun konsept,renk, logo seçimi ile dokümantasyon ile birlikte teslim ediyoruz.

*Ücretsiz Bilgi ve Teklif almak için bize ulaşın..

Marka Danışmanlığı İkon Svg

Marka Danışmanlığı

Şirketinizin Değerlerini,Üretim,Pazarlama,İletişim faaliyetlerinizi Stratejik olarak "Dijital ve Fiziksel Mecra" da Kurumsal Kimliğinizi Uzun ve Kısa vade hedeflerinizi gerçekleştirmek ve projeleriniz için sizin adınıza tüm sürecin yönetimini harikalar ekibi olarak biz devralıyoruz.

*Ücretsiz Bilgi ve Teklif almak için bize ulaşın..

Ovidax Yazılım Ofis

BİR PROJEN Mİ VAR?

Gelin Birlikte İnşaa Edelim

İyi bir fikriniz olduğunu mu düşünüyorsunuz? yada Şirketiniz için dijital bir ekip mi arıyorsunuz? Bize ulaşın ve sizin için neler yapabileceğimizi görelim.Yazılım Proje Teklif Süreci
SİZİ ARAYALIM !

Formumuzu doldurarak sizinle en kısa süre içerisinde iletişime geçeceğiz, size özel kampanyalarımızdan haberdar olun...